Charm

Jsme CHARM, dámska taneční skupina, působící v Českých Budějovicích. Věnujeme tanečnímu stylu TRIBAL. Predstavte si to jako rebelský břiší tanec, který kombinuje hip hop, flamenco, slovanský folklór a iné. Naše vystoupení jsou šarmantní, ženské a elegantní. Rády vystupujeme na taneční scéně, pořádáme festivaly a semináře. Šíříme radost z tance a neseme nový vítr.
ZATANČÍME I PRO VÁS. Děláte festival, haflu, show nebo soukromou akci, slavnosti či ples města? Pozvěte nás, rády přijedeme!

O tanci

FCBD je zkratka pro Fat Chance Belly Dance, taneční styl, který je založen na skupinové improvizaci a komunikaci mezi tanečnicemi. Tanečnice sledují vedoucího skupiny, který dává signály pro různé pohyby a kombinace. Vedoucí se ale může kdykoli změnit, takže tanečnice musí být pozorné a soustředěné. Tento tanec je velmi zábavný, dynamický a spontánní. Je to tanec, který se nedá popsat slovy, ale musí se prožít.

Tribal fusion je taneční styl, který spojuje prvky různých tanečních žánrů do jedinečného a působivého vyjádření. Tancujeme s grácií a energií, s důrazem na břišní pohyby, izolace a akcenty. Tribal fusion je otevřený pro tvůrčí experimenty a inspiraci z různých kultur. Můžeme tančit s hudbou od orientální po elektronickou, s doplňky jako široké sukně, vintage bižutéria nebo extravagantné látky a ich kombinace. Tribal fusion je taneční styl pro každou ženu, která chce objevit svou vnitřní sílu a krásu.